انتشار آلبوم هنرمندی که در اثر کرونا درگذشت

به گزارش تاریخ امپراطوری های ایران، یک آلبوم موسیقی از نیک کوردرو، بازیگر صحنه نمایش برادوی که در اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت منتشر خواهد شد.

انتشار آلبوم هنرمندی که در اثر کرونا درگذشت

به گزارش تاریخ امپراطوری های ایران، ایسنا به نقل از ددلاین نوشت: نیک کوردرو که به عنوان یکی از بازیگرهای مشهور برادوی شناخته می شد چندی پیش در اثر ابتلا به ویروس کرونا در سن 41 سالگی درگذشت.

حال آلبومی از موسیقی زنده با عنوان زندگی بکن که در سال 2019 ضبط شده است روز هفدهم سپتامبر و در روز تولد این هنرمند منتشر خواهد شد.

همسر نیک کوردرو با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود درباره انتشار این آلبوم موسیقی نوشت: نیک از شنیدن این خبر حتما شگفت زده می شد... همسرم بیش از هر چیز دیگری برای این پروژه سخت کوشش کرد و من هیچگاه ندیده بودم درباره چیزی تا این حد استرس داشته باشد ... او این نمایش را از پایه آغاز کرد و ترانه هایی برای روایت یک داستان انتخاب کرد، داستانی درباره خودش.

این بازیگر نامزد جایزه تونی که برای بازی در نمایش هایی چون گلوله ها بر فراز برادوی، خدمتکار و نمایش موزیکال قصه برانکس شناخته می شد، اواخر ماه مارس و پیش از مثبت شدن تست کرونا در بیمارستانی در لس آنجلس و با تشخیص ذات الریه بستری بود و حتی پای راست او نیز قطع شده بود.

کوردرو برای بازی در اقتباسی جدید از نمایش معروف راک عصرها به همراه خانواده اش به کالیفرنیا نقل مکان نموده بود.

او در سال 2014 برای بازی در نمایش گلوله ها بر فراز برادوی که اقتباسی نمایشی از فیلمی به همین نام ساخته وودی آلن بود، نامزد جایزه تونی شد و توانست جایزه جهانی تئاتر را از آن خود کند.

کوردرو در 15 تیر از جهان رفت. او به مدت 90 روز در بیمارستان بستری بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "انتشار آلبوم هنرمندی که در اثر کرونا درگذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار آلبوم هنرمندی که در اثر کرونا درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید